Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Uslu Çocuklar – Good Boys

Uslu Çocuklar – Good Boys filmi izlemeden önce film ile ilgili detaylı ve geniş bilgi edinmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Haberimizde Uslu Çocuklar – Good Boys filmi ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinema salonlarında gösterime girmeden önce hakkında oldukça olumlu dönüşler yapılan Uslu Çocuklar – Good Boys filmi kısa bir süre önce vizyona girdi. Sinema izleyicilerinden oldukça güzel geri dönüşler alan Uslu Çocuklar – Good Boys filmi kısa sürede gişede iyi bir hasılat elde etti. Haberimiz içeriğinde Uslu Çocuklar – Good Boys Filmi Fragmanı Full Hd Tek Parça Türkçe Dublaj Altyazılı izleyebilir, filmin konusu, oyuncuları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Uslu Çocuklar – Good Boys filmi fragmanı 720p 1080p mobil izle seçenekleri ile haber içeriğimizde bulabilirsiniz.

Uslu Çocuklar – Good Boys Filmin Yönetmeni: Gene Stupnitsky

Filmin Oyuncuları: Jacob Tremblay, Keith L. Williams, Brady Noon

Filmin Türü: Komedi

Filmin Vizyon Tarihi : 6 Eylül2019

Filmin Süresi : 1 saat 30 dakika

Uslu Çocuklar – Good Boys Filmi konusu; Uslu Çocuklar – Good Boys izle, Komedi türünde bir yapım olan filmde aynı yaşlarda bulunan dört çocuk o gün okulu asarlar ve bütün gün boyunca oldukça eğlenceli bir maceraya atılırlar. 12 yaşında bir çocuk olan Max, arkadaşları tarafından düzenlenen bir partiye katılacaktır. Parti öpüşme partisidir ve Max bu nedenle büyük bir panik yaşamaktadır çünkü nasıl öpüşüleceğini bilmemektedir. Max bu problemin üstesinden gelebilmek için arkadaşlarından yardım ister. Thor ve Lucas isimli arkadaşları ile birlikte sevişen komşularını izlemeyi planlarlar. Bu izleme işini yapabilmek için de Max’in kullanması yasak olan dronu gizlice alırlar. İşleri bittiğinde dronu kimse fark etmeden yerine koyacaklardır.

Ancak Max ve arkadaşlarının planları beklenildiği gibi gelişmeyecektir. Dronun imha olması ile birlikte işler iyice rayından çıkacaktır. Şimdi Max ve arkadaşları babaları fark etmeden imha edilen dronu yerine koymak zorundadırlar ve bu da onların birbirinden komik durumlar yaşamalarına sebep olacaktır. Eylül 2019 tarihinde vizyona giren film 1 saat 30 dakikalık süreye sahiptir ve komedi türünde bir yapımdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Kaptan Marvel - Captain Marvel izle | Kaptan Marvel - Captain Marvel Filmi 2019 Full HD Tek Parça izle
Kaptan Marvel – Captain Marvel

Kaptan Marvel - Captain Marvel filmi izlemeden önce film ile ilgili detaylı ve geniş bilgi edinmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Haberimizde

Kapat