Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Türkler Geliyor Adaletin Kılıcı

Türkler Geliyor Adaletin Kılıcı filmi izlemeden önce film ile ilgili detaylı ve geniş bilgi edinmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Haberimizde Türkler Geliyor Adaletin Kılıcı filmi ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinema salonlarında gösterime girmeden önce hakkında oldukça olumlu dönüşler yapılan Türkler Geliyor Adaletin Kılıcı filmi kısa bir süre önce vizyona girdi.

Sinema izleyicilerinden oldukça güzel geri dönüşler alan Türkler Geliyor Adaletin Kılıcı filmi kısa sürede gişede iyi bir hasılat elde etti. Haberimiz içeriğinde Türkler Geliyor Adaletin Kılıcı Filmi Fragmanı Full Hd Tek Parça izleyebilir, filmin konusu, oyuncuları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Türkler Geliyor Adaletin Kılıcı filmi fragmanı 720p 1080p mobil izle seçenekleri ile haber içeriğimizde bulabilirsiniz.

Türkler Geliyor Adaletin Kılıcı Filmin Yönetmeni: Kamil Aydın

Filmin Oyuncuları: Emre Kıvılcım, Levent Özdilek, Ece Çeşmioğlu, Gökhan Serdar

Filmin Türü: Tarihi

Filmin Vizyon Tarihi : 17 Ocak 2020

Filmin Süresi : 1 saat 13 dakika

Türkler Geliyor Adaletin Kılıcı Fragman

Türkler Geliyor Adaletin Kılıcı Film Fragmanı

Türkler Geliyor Adaletin Kılıcı konusu;

Türkler Geliyor Adaletin Kılıcı izle, Sırp Kral Lazar, Büyük Sırbistan Kurma hayali ile dehşet saçarak Balkanlar‘ dan ilerleyerek gelmektedir. Girişimlerini daha da ileri boyuta taşıyarak Mara Hatun‘ kaçırtıp tutsak etmiştir. Fatih’ in Fedaileri olan akıncılar ise üzerlerine gelmekte olan Sırp güçlerini bertaraf etmek için çaba göstermektedir. Lazar’ın Balkan Zulmü saçmasının bir an önce önüne geçilmeli ve zaman kaybetmeden Mara Hatun kurtarılmalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
The Gentlemen izle | The Gentlemen Filmi 2020 Full HD Tek Parça izle
The Gentlemen

The Gentlemen filmi izlemeden önce film ile ilgili detaylı ve geniş bilgi edinmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Haberimizde The Gentlemen filmi

Kapat