Tövbeler Olsun 24. Bölüm izle Full Fragmanı 31 Ocak 2021 Tek Parça

35
Tövbeler Olsun 24. Bölüm izle Full Fragmanı 31 Ocak 2021 Tek Parça

Tövbeler Olsun 24. Bölüm izle; dizi Fragmanı, Özeti, Tanıtımı, Tövbeler Olsun 24. Bölüm tek parça olarak full HD izle Tövbeler Olsun dizisi yeni son bölüm neler oldu tıkla. Ertan’ın oyunuyla Nazmiye ile arası bozulan Anıl zor durumdadır. Aldatıldığını düşünen Nazmiye, Anıl’ın açıklama yapmasına fırsat vermez. Tövbeler Olsun 24. Bölüm ekranlara geldi. Yeniden izlemek veya yeni bölümü kaçıranlar için Tövbeler Olsun 24. Bölüm tek parça internette yayınlandı.

Tövbeler Olsun Geçen Bölüm Tanıtım Özeti

Ertan’ın oyunuyla Nazmiye ile arası bozulan Anıl zor durumdadır. Aldatıldığını düşünen Nazmiye, Anıl’ın açıklama yapmasına fırsat vermez. Tesadüf eseri Dr. Şevki Bey’in mahalleye geri döndüğünü öğrenen Anıl ise, sırrını onunla paylaşacaktır. Dr. Şevki Bey bu büyük yanlış anlaşılmaya son vermek için bir plan yapar. Öte yandan Cemre’nin yokluğu ile alt üst olan ev düzeni hem enişteyi hem de ev ahalisini zor duruma sokmaya başlar.

Duruma el koymaya karar veren Enişte ’nin sürpriz misafiri herkesin gönlünü çalacaktır. Modacı Aleyna ile başı dertte olan Hülya ise beklenmedik çıkışıyla ünlü modacıyı şoke eder. Aleyna’nın imdadına yetişen isim ise Dr. Şevki Bey olacaktır. Tüm bunlar olurken cimriliği yüzünden Kazım’a sinirlenen Namzet, ona sıkı bir ders verme hazırlığındadır. Her şeyden habersiz Kazım ise aldığı haber ile derinden sarsılacaktır…

Nazmiye Anıl’ı affedecek mi? Anıl’ın Dr. Şevki Bey ile paylaştığı sırrı ne? Enişte’ nin davetiyle eve gelen sürpriz misafir kim? Dr. Şevki ile tanışan Aleyna’yı neler bekliyor? Kazım’a ders vermek isteyen Namzet ‘in başına neler gelecek?

Tövbeler Olsun 24. Bölüm Fragmanı

Tövbeler Olsun 24. Bölüm izle; Fragmanı, Özeti, Tanıtımı, Tövbeler Olsun 31 Ocak 2021

Tövbeler Olsun dizi oyuncuları kimdir?

Namzet Horanta – Güven Kıraç
Osman Necipli – Erkan Can
Aylin Necipli – Naz Çağla Irmak
Buğra Horanta – Sercan Horanta
Latife Horanta – İpek Tuzcuoğlu
Hülya Necipli – Çiçek Diligil

Tövbeler Olsun 24. Bölüm izle, Tövbeler Olsun 24. Bölüm full izle, Tövbeler Olsun 24. Bölüm tek parça izle, Tövbeler Olsun 24. Bölüm ne zaman, Tövbeler Olsun 24. Bölüm kıyafetleri, Tövbeler Olsun 24. Bölüm ilk sahne, Tövbeler Olsun 24. Bölüm ön izleme, Tövbeler Olsun dizisi Yeni Son Bölüm izle, Tövbeler Olsun Dizisi 31 Ocak 2021, Tövbeler Olsun 24. Bölüm canlı izle, Tövbeler Olsun 24. Bölüm kesintisiz izle, Tövbeler Olsun 24. Bölüm 720p izle, Tövbeler Olsun 24. Bölüm 1080p izle

Bir cevap yazın