Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

The Boat – Tekne

The Boat – Tekne filmi izlemeden önce film ile ilgili detaylı ve geniş bilgi edinmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Haberimizde The Boat – Tekne filmi ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinema salonlarında gösterime girmeden önce hakkında oldukça olumlu dönüşler yapılan The Boat – Tekne filmi kısa bir süre önce vizyona girdi. Sinema izleyicilerinden oldukça güzel geri dönüşler alan The Boat – Tekne filmi kısa sürede gişede iyi bir hasılat elde etti. Haberimiz içeriğinde The Boat – Tekne Filmi Fragmanı Full Hd Tek Parça Türkçe Dublaj Altyazılı izleyebilir, filmin konusu, oyuncuları hakkında bilgi edinebilirsiniz. The Boat – Tekne filmi fragmanı 720p 1080p mobil izle seçenekleri ile haber içeriğimizde bulabilirsiniz.

The Boat – Tekne Filmi ne zaman vizyona girecek | vizyon tarihi : 5 Temmuz 2019

Filmin Yönetmeni : Winston Azzopardi

Filmin Oyuncu Kadrosu | Oyuncuları : Joe Azzopardi

Filmin Konusu : The Boat – Tekne izle, Teknesiyle ava çıkan bir balıkçı, gözleri kör edercesine bir sise yakalanır ve rotasını kaybeder. Denizin yüzeyinde nereye gittiğinden habersiz halde ilerlerken, demir atmış bir yelkenli tekneye rast gelir. Yelkenlide birilerinin olabileceğinden şüphelenen balıkçı hemen yelkenlinin içine girer ve etrafı araştırmaya başlar. Her yere bakar ancak teknede kimse yoktur. Yelkenli boş olduğu için kendi teknesine yönelen adam, kendisini şok eden bir sürprizle karşılaşır. Balıkçının teknesi, bağladığı yerde değildir ve ortadan kaybolmuştur. Ne yapacağını şaşıran balıkçı, yelkenliyi çalıştırıp kıyıya varmayı düşünür. Fakat yelkenliyi çalıştırmayı bir türlü başaramaz. Denizin ortasında bir başına kalan balıkçı, kurtulmasına yardımcı olacak bir şeyler bulma ümidiyle alt güverteye indiğinde bir kamaranın içine hapsedilir. Yaşadıklarına hiç anlam veremeyen balıkçı, bir süre sonra yelkenlinin çalıştığını ve hareket halinde olduğunu fark eder.

Tüm bunlar yetmezmiş gibi, tekne bir de su almaya başlamıştır. Bilmediği ve görmediği bir düşman tarafından kapana kıstırılan balıkçı, hayatta kalmak için elinden gelenin fazlasını ortaya koymalıdır. Yönetmen koltuğunda Winston Azzopardi’nin oturduğu gerilim türündeki filmin baş rolünde Joe Azzopardi’yi izliyoruz. Macera türünde bir yapım olan film 2019 yılının Temmuz ayında gösterime girmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Kötü Çocuk 2017 Filmi izle, Kötü Çocuk Tek parça izle, Kötü Çocuk Full hd izle, Kötü Çocuk Filmi konusu, Kötü Çocuk Filmi oyuncuları, Kötü Çocuk Filmi Yönetmeni
Kötü Çocuk

Kötü Çocuk filmi izlemeden önce film ile ilgili detaylı ve geniş bilgi edinmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Haberimizde Kötü Çocuk filmi

Kapat