Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Sıfır Bir

Sıfır Bir filmi izlemeden önce film ile ilgili detaylı ve geniş bilgi edinmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Haberimizde Sıfır Bir filmi ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinema salonlarında gösterime girmeden önce hakkında oldukça olumlu dönüşler yapılan Sıfır Bir filmi kısa bir süre önce vizyona girdi.

Sinema izleyicilerinden oldukça güzel geri dönüşler alan Sıfır Bir filmi kısa sürede gişede iyi bir hasılat elde etti. Haberimiz içeriğinde Sıfır Bir Filmi Fragmanı Full Hd Tek Parça Türkçe Dublaj Altyazılı izleyebilir, filmin konusu, oyuncuları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Sıfır Bir filmi fragmanı 720p 1080p mobil izle seçenekleri ile haber içeriğimizde bulabilirsiniz.

Sıfır Bir Filmin Yönetmeni: Kadri Beran Taşkın

Filmin Oyuncuları: –

Filmin Türü: Dram

Filmin Vizyon Tarihi : 10 Ocak 2020

Filmin Süresi : 

Sıfır Bir Fragmanı

Sıfır Bir Film Fragmanı

Sıfır Bir konusu;

Sıfır Bir izle, Youtube dizisi olarak sevenleri ile buluşan Sıfır Bir beğeni karşısında BluTV Dizisi olarak 6.Sezon sonunda Film olarak sevenleri ile buluştu. Adana’ nın arka sokakların da başlayan bir maceranın devam halkası olarak büyük izlenme oranlarına ulaştı. Sürekli tehlike ile burun buruna Adana’ da suç dolu bir hayatı geride bırakmak isteyen Savaş, Cihat ve Azad’ın İzmir’ e yerleşerek bambaşka bir hayat hayal kurmaları ile başlamıştır. Kendilerine oto yıkama işi düzgün bir hayat kurma çabası içine giren gençler İzmir’ e yerleşmiştir. Silahlardan, kavga ve dövüşten uzak açtıkları oto yıkamacıda sıradan bir hayat kurmuşlardır. Taki Hayatlarına Melek adında küçük bir kız girene kadar. Peşindeki adamlardan kaçarak yanlarına sığınan bu küçük kız kendisini taciz eden ve annesinin organlarını alıp ölüme terk eden canilerden şimdilik kurtulmuştur. Adana’ da ki çete lideri Savaş ve arkadaşları bu duruma kayıtsız kalamaz ve bu canilerin peşine düşer.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Karakomik Filmler 2 Arada Filmi 2019 fragmanı oyuncuları, yönetmeni, konusu Karakomik Filmler 2 Arada filmi nerede çekiliyor tüm bilgiler için tıklayın!
Karakomik Filmler 2 Arada

Karakomik Filmler 2 Arada filmi izlemeden önce film ile ilgili detaylı ve geniş bilgi edinmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Haberimizde Karakomik

Kapat