Masumlar Apartmanı 25.Bölüm izle Full Fragmanı Tek Parça izle

50
Masumlar Apartmanı 25.Bölüm izle Full Fragmanı Tek Parça izle

Masumlar Apartmanı 25.Bölüm izle; dizi fragmanı, özeti, tanıtımı, yeni son bölüm Masumlar Apartmanı 25.Bölüm tek parça olarak full izle için tüm detaylar. İnci, Han’la karşılaşmasının ardından altüst olur. Karşısındaki sorun İnci’yi bile aşacak kadar büyük, kimseye anlatamayacağı kadar da karmaşıktır. Masumlar Apartmanı 25.Bölüm 9 Mart 2021 yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi.

Masumlar Apartmanı Geçen Bölüm Özeti

Masumlar Apartmanı 25.Bölümü izlemeye geçmeden önce geçen hafta ki bölümde neler oldu şöyle bir göz atacak olursak; İnci, Han’la karşılaşmasının ardından altüst olur. Karşısındaki sorun İnci’yi bile aşacak kadar büyük, kimseye anlatamayacağı kadar da karmaşıktır. Han ise yine kaybetme korkusunun esiri olmuş, perişan halde İnci’nin kararını bekler. Neriman’ın evde neden olduğu bir kriz, Safiye için doğum gününü daha baştan kabusa dönüştürür. Üstüne kimsenin bu özel günü önemsememesi Safiye’nin içindeki yaralı çocuğu iyice hırçınlaştırır, Naci de dahil herkesle gerilmesine sebep olur.

Gülben ise Esat’ın çay davetinin heyecanı içindedir. Safiye’ye yakalanmadan evden çıkmak için plan yapar. Gamze, Neriman’ın da yardımıyla Ege’nin babası Haluk’la tanışmaya gelir. Heyecanla geldiği evde hem Gamze’yi hem de diğerlerini kötü bir sürpriz bekler. İnci, Han’la ilişkilerini sadece bir şartla sürdürebileceklerini söyler. Bu şart, Han’ı hiç beklemediği yerden vurur.

Masumlar Apartmanı 25.Bölüm Fragmanı

Masumlar Apartmanı dizi konusu

Masumlar Apartmanı dizisi; Gerçek bir yaşam öyküsü ve Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun “Madalyonun İçi” romanından esinlenerek … “Masum Apartman” İnci ve Han’ın hayatını ele alıyor. Yaşadıkları hayatla ilgili hikayelerden, psikolojik hayatta mücadele eden bir ailenin yaşadığı sıkıntılardan ve bu zorlukları aşmak için aile olmanın çabalarından oluşuyor.

Veli dedesi ve ağabeyi ile birlikte yaşayan İnci’nin hayatı (Farah Zeynep Abdullah) bir kaza ile değişecek. İnci’nin karıştığı kazada Han (Birkan Sokullu) ve ailesi onu büyük sırlarla bekliyor. Hayatları takıntılarla dolu olan Han’ın kardeşleri Safiye (Ezgi Mola) ve Gülben’in (Merve Dizdar) en büyük korkusu kardeşlerini kaybetmektir. “Aşk” İnci ile Han’ın her şeye rağmen ayrı kalmasına engel olur mu?

Masumlar Apartmanı dizi oyuncuları kimdir?

Birkan Sokullu – Han Derenoğlu
Farah Zeynep Abdullah – İnci Özdemir/Derenoğlu
Ezgi Mola – Safiye Derenoğlu
Merve Dizdar – Gülben Derenoğlu
Gizem Katmer – Neriman Derenoğlu
Metin Coşkun – Hikmet Derenoğlu
Açelya Devrim Yılhan – Hasibe Derenoğlu
Tansel Öngel – Naci Ataç
Atilla Şendil – Memduh
Emir Özden – Ege Özdemir
Mert Asutay – Haluk Özdemir
Ceren Yüksekkaya – Ela Özdemir
Esra Ruşan – Esra Şafak
Uğur Uzunel – Esat Bilen
Barış Bağcı – Cüneyt

Masumlar Apartmanı 25.Bölüm izle, Masumlar Apartmanı 25.Bölüm full izle, Masumlar Apartmanı 25.Bölüm tek parça izle, Masumlar Apartmanı 25.Bölüm ne zaman, Masumlar Apartmanı 25.Bölüm kıyafetleri, Masumlar Apartmanı 9 Mart 2021, Masumlar Apartmanı 25.Bölüm ilk sahne, Masumlar Apartmanı 25.Bölüm ön izleme, Masumlar Apartmanı dizisi Yeni Son Bölüm izle, Masumlar Apartmanı 25.Bölüm canlı izle, Masumlar Apartmanı 25.Bölüm kesintisiz izle, Masumlar Apartmanı 25.Bölüm 720p izle, Masumlar Apartmanı 25.Bölüm 1080p izle

Bir cevap yazın