Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Manyeo – İntikam

Manyeo – İntikam filmi izlemeden önce film ile ilgili detaylı ve geniş bilgi edinmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Haberimizde Manyeo – İntikam filmi ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinema salonlarında gösterime girmeden önce hakkında oldukça olumlu dönüşler yapılan Manyeo – İntikam filmi kısa bir süre önce vizyona girdi. Sinema izleyicilerinden oldukça güzel geri dönüşler alan Manyeo – İntikam filmi kısa sürede gişede iyi bir hasılat elde etti. Haberimiz içeriğinde Manyeo – İntikam Filmi Fragmanı Full Hd Tek Parça Türkçe Dublaj Altyazılı izleyebilir, filmin konusu, oyuncuları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Manyeo – İntikam filmi fragmanı 720p 1080p mobil izle seçenekleri ile haber içeriğimizde bulabilirsiniz.

Manyeo – İntikam Filmi ne zaman vizyona girecek | vizyon tarihi : 5 Temmuz 2019

Filmin Yönetmeni : Park Hoon-Jung

Filmin Oyuncu Kadrosu | Oyuncuları : Kim Da-Mi, Min-Soo Jo, Park Hee-Soon

Filmin Konusu : Manyeo – İntikam izle, Ja Yoon bundan on yıl önce, esrarengiz bir olay sonrası işkence yapılan bir hükümet tesisinden kaçar ve hafızasını kaybeder. Yaşlı bir çift, birdenbire kapılarının önünde buldukları bu yabancı küçük kıza sahip çıkar. Çiftin himayesinde yaşayan Ja Yoon, aradan yıllar geçtikten sonra parlak bir lise öğrencisi olmuştur. Maddi durumu iyi olmayan ailesine katkı sağlamak isteyen Ja Yoon, kendini bir yarışma programında bulur. Nelere mal olacağından  habersiz bir şekilde bu yarışmaya katılır. Televizyonda boy göstermesinin hemen ardından yolu garip insanlarla kesişir.

Bu insanlar, ortadan  kaybolduğu günden bu yana peşinde olan Nobleman, Dr. Baek ve Bay Choi’dir. Yarışmadan önce sıradan bir lise öğrencisi olan Ja Yoon’un hayatı gittikçe artan bir kaos ortamına dönüşür. Park Hoon-Jung imzalı Kore yapımı filmin baş rollerinde, Kim Da-Mi, Min-Soo Jo ve Park Hee-Soon yer alıyor. Güney Kore yapımı bir film olan yapım 2019 yılının Temmuz ayında sinema salonlarında gösterilmeye başlanmıştır. Aksiyon ve macera türünde bir yapım olan film oldukça sürükleyici bir hikayeye ve bir çok aksiyon sahnesine sahip. Aksiyon filmlerinden hoşlanan sinemaseverlerin kaçırmaması gereken filmlerden birisi olduğunu değerlendirmekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Sevimli Dostlar 2019 Filmi izle, Sevimli Dostlar Tek parça izle, Sevimli Dostlar Full hd izle, Sevimli Dostlar Türkçe Dublaj izle, Sevimli Dostlar Türkçe Altyazılı izle, Sevimli Dostlar Filmi konusu, Sevimli Dostlar Filmi oyuncuları, Sevimli Dostlar Filmi Yönetmeni
Sevimli Dostlar

Sevimli Dostlar filmi izlemeden önce film ile ilgili detaylı ve geniş bilgi edinmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Haberimizde Sevimli Dostlar filmi

Kapat