Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Limonata

Limonata filmi izlemeden önce film ile ilgili detaylı ve geniş bilgi edinmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Haberimizde Limonata filmi ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinema salonlarında gösterime girmeden önce hakkında oldukça olumlu dönüşler yapılan Limonata filmi kısa bir süre önce vizyona girdi. Sinema izleyicilerinden oldukça güzel geri dönüşler alan Limonata filmi kısa sürede gişede iyi bir hasılat elde etti. Haberimiz içeriğinde Limonata Filmi Fragmanı Full Hd Tek Parça izleyebilir, filmin konusu, oyuncuları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Limonata filmi fragmanı 720p 1080p mobil izle seçenekleri ile haber içeriğimizde bulabilirsiniz.

Limonata Filmi ne zaman vizyona girecek | vizyon tarihi : 24 Nisan 2015

Filmin Yönetmeni : Ali Atay

Filmin Oyuncu Kadrosu | Oyuncuları : Ertan Sban, Serkan Keskin, Funda Eryiğit

Fragman yayınlandığı andan itibaren büyük merak uyandırdı.

Filmin Konusu : Limonata izle, Eski bir tır şoförü olan ve Makedonya’da yaşayan Suat ölümcül bir hastalık nedeniyle ölüm döşeğindedir. Suat’ın bugüne kadar herkesten sakladığı bir sırrı vardır. Yıllar önce İstanbul’da bir kadınla imam nikahı kıyarak evlenmiş ve bu evlilikten bir çocuk sahibi olmuştur. Fakat Suat, kadını terk etiği için çocuğunu hiç görmemiştir. Oğlu Sakip’a ölmeden önceki tek arzusunu açıklar. Selim adındaki ikinci oğlunu görüp ondan helallik istemeden ölmek istememektedir. Bu yüzden oğlu Sakip, İstanbul’a giderek kardeşini bulmalı ve Makedonya’ya getirmelidir. Öğrendiklerinden sonra Sakip önce şoka girse de, kendini çabuk toparlar. Sakip babasının külüstür arabasına atlar ve cebinde sadece kardeşinin adı ve eski bir adres yazılı bir kağıt ile İstanbul’un yolunu tutar.

Limonata, Leyla ile Mecnun dizisinin Mecnun’u Ali Atay’ın ilk yönetmenlik deneyimi.Filmin baş rollerinde ise Serkan Keskin ile Ertan Saban’ın harika performanslarını izliyoruz. Yerli komedi türünde bir yapım olan film 2015 yılının Nisan ayında vizyona girmiştir. Eski bir tır şoförünün oğlu olan Sakip, babasının ölüm döşeğinde son isteğini yerine getirmek üzere komedi dolu bir maceraya atılacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Kahraman Tavuk Uzayda izle, Konusu, Kahraman Tavuk Uzayda Fragmanı Full Hd Tek Parça izle, Kahraman Tavuk Uzayda 720p 1080p izle
Kahraman Tavuk Uzayda

Kahraman Tavuk Uzayda filmi izlemeden önce film ile ilgili detaylı ve geniş bilgi edinmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Haberimizde Kahraman Tavuk

Kapat