Kuzey Yıldızı 52. Bölüm izle Full Fragmanı 20 Şubat 2021 Tek Parça izle

20
Kuzey Yıldızı 52. Bölüm izle Full Fragmanı 20 Şubat 2021 Tek Parça izle

Kuzey Yıldızı 52. Bölüm izle; dizi fragmanı, özeti, tanıtımı, yeni son bölüm Kuzey Yıldızı 52. Bölüm tek parça olarak full izle için tüm detaylar. Kuzey Yıldızı 52. Bölüm 20 Şubat 2021 yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi.

Kuzey Yıldızı Geçen Bölüm Özeti

Kuzey Yıldızı 52. Bölümü izlemeye geçmeden önce geçen hafta ki bölümde neler oldu şöyle bir göz atacak olursak; Kuzey’in kızıyla evlendiği için Emin’e sert tepki gösterdiği tanıtımda Emine’nin Kuzey ile Yıldız’ın evinde yaptığı değişiklikler dikkat çekiyor. “Eşim Var Benzerim Yok” yarışmasına katılan çiftlerin eğlenceli halleri seyircilerin yüzünü güldürürken, Kuzey’in balayı fikri heyecan uyandırıyor.

Kuzey Yıldızı 52. Bölüm izle Fragmanı

Kuzey Yıldızı dizi konusu

Kuzey Yıldızı dizisi; Yıldız, Kuzey’i çocukluğundan beri seviyor. Kendisinden başka kimseyi görmedi. Aileler de birbirlerinin sevgili dostları olan Kuzey ve Yıldız’a söz yüzüğü koydu. Kuzey, üniversite için İstanbul’a gittiğinde herşey bir anda değişmiştir. Gitmeden önce vermiş olduğu tüm sözler bir anda uçup gitmiş yeni aşklara yelken açmıştır. Bu durum kısa sürede ailesi ve Yıldız tarafından öğrenilince Kuzey, hem Yıldız hem de kendi ailesi dahil tüm köylü gözün de bitmiştir. Kuzey’in artık ne memleketi ne de ailesi var. Yıldız kuzeyi kaybetti, bildiği tek yol, yüreğinde kazık kaldı ve bir an acıyı unutmadı.

Aşık olduğu kadından, üç çocuğu olmuş, ancak tam yirmi yıl sonra Yıldız’ a yaşattığının aynısı başına gelerek karısı tarafından terk edilmiştir. Hem de tüm bunlar yetmezmiş gibi bir de dolandırılmıştır. Kuzey üç kızı ile birlikte memleketine dönmeye, gençliğinin ve tüm hayallerinin gerçekleştiği ve sonunda hayal kırıklığı yaşatan bu şehre veda etme kararı alır. Kızları ile birlikte doğduğu topraklara dönmeye karar verir. Ancak Yıldız, bu durumu hiç hoş karışamayacak kendisine duyduğu öfkeyle kuzeyi geldiği yere göndereceğine yemin eder ve döndüğü için pişman olur. Çalışmaya, biri genç kadınlığın eşiğinde, biri ergenlik döneminin zirvesinde ve iki aile de Kuzey yüzünden olmak üzere, işe iki kız eklendiğinde etki kontrol edilemez hale geliyor.

Kuzey Yıldızı dizi oyuncuları kimdir?

Yıldız Kadıoğlu – Aslıhan Güner
Kuzey Mollaoğlu – İsmail Demirci
Yaşar Kadıoğlu – Cezmi Baskın
Hanife Kadıoğlu – Ferda Kaynar
Şeref Mollaoğlu – Hüseyin Soysalan
Emine Mollaoğlu – Uğur Demirpehlivan
Sefer Kadıoğlu – Toygan Avanoğlu
Mine Mollaoğlu – Aslıhan Kapanşahin
Gökçe Mollaoğlu – Berfin Nilsu Aktaş
Feride Mollaoğlu – Gizem Güneş
Pembe Mollaoğlu – Zeynep Kankonde
Ömer – Özgün Karaman
Nahide Kadıoğlu – Merve Şen
Kamer Mollaoğlu – Ecem Çalhan
Poyraz Kadıoğlu – Burak Can

Kuzey Yıldızı 52. Bölüm izle, Kuzey Yıldızı 52. Bölüm full izle, Kuzey Yıldızı 52. Bölüm tek parça izle, Kuzey Yıldızı 52. Bölüm canlı izle, Kuzey Yıldızı 52. Bölüm kesintisiz izle, Kuzey Yıldızı 52. Bölüm 720p izle, Kuzey Yıldızı 52. Bölüm 1080p izle,

Bir cevap yazın