Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
1 Kişi oy verdi. Ortalama puan: 1,00. Bu Filme oy vermek ister misiniz?
Loading...

Kolonya Cumhuriyeti

Kolonya Cumhuriyeti filmi izlemeden önce film ile ilgili detaylı ve geniş bilgi edinmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Haberimizde Kolonya Cumhuriyeti filmi ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinema salonlarında gösterime girmeden önce hakkında oldukça olumlu dönüşler yapılan Kolonya Cumhuriyeti filmi kısa bir süre önce vizyona girdi.

Sinema izleyicilerinden oldukça güzel geri dönüşler alan Kolonya Cumhuriyeti filmi kısa sürede gişede iyi bir hasılat elde etti. Haberimiz içeriğinde Kolonya Cumhuriyeti Filmi Fragmanı Full Hd Tek Parça izleyebilir, filmin konusu, oyuncuları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Kolonya Cumhuriyeti filmi fragmanı 720p 1080p mobil izle seçenekleri ile haber içeriğimizde bulabilirsiniz.

Kolonya Cumhuriyeti Filmi ne zaman vizyona girecek | vizyon tarihi : 21 Nisan 2017

Yönetmeni : Murat Kepez

Oyuncu Kadrosu | Oyuncuları : Çağlar Çorumlu, Büşra Pekin, Ersin Korkut

Kolonya Cumhuriyeti Fragmanı ;

Kolonya Cumhuriyeti Konusu :

Kolonya Cumhuriyeti izle, Belediye Başkanı Peker Mengen, seçimler sırasında halka başbakan olma ve bölgeyi il yapma gibi çeşitli vaatler ile ikna ederek seçimleri kazanmıştır. Vaat vermek kolay ama tabi ki bunları hayata geçirmek zor. 5000 nüfuslu beldenin seçimlerini kazanan başkan şimdi bu vaatlerini hayata geçirmek zorundadır. Çünkü kimse bu verilen sözleri unutmamıştır. Zaman geçtikçe sesler yükselmeye başlıyordur. İyice köşeye sıkışmış olan beldenin çiçeği burnunda belediye başkanı son kozunu oynamıştır. Başbakanı binbir uğraşlar sonucu beldeye gelmeye ikna eder. Amacı onu burada etkilemek ve en azından vaatlerinin bir kısmını yerine getirebilecek fırsatı yakalamaktır.

Kolonya Cumhuriyeti Hesaplar Tutmaz

Başbakan için oldukça şağ şağlı bir karşılama töreni planlar ve hiçbirşeyin aksi gitmemesi için herkesi koordine etmeye çalışmaktadır. Ne yaptıysa herşey tersine ilerler ve başbakan bunların hıncını çiçeği burnun da başkandan çıkartır. Bu karışıklıklar beldenin bir anda bağımsızlığını ilan ederek kendini ülke olarak ilan etmesi ile işler iyice karışmıştır. Yepyeni ülke Kolonya Cumhuriyeti bu da yetmezmiş gibi Amerika‘ nın kendilerine karşı savaş açması ile iyice içinden çıkılmaz bir hale dönüşür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Balon Pilotları izle | Balon Pilotları Filmi 2019 Full HD Tek Parça izle
Balon Pilotları

Balon Pilotları filmi izlemeden önce film ile ilgili detaylı ve geniş bilgi edinmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Haberimizde Balon Pilotları filmi

Kapat