Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Hep Yek 2

Hep Yek 2 filmi izlemeden önce film ile ilgili detaylı ve geniş bilgi edinmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Haberimizde Hep Yek 2 filmi ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinema salonlarında gösterime girmeden önce hakkında oldukça olumlu dönüşler yapılan Hep Yek 2 filmi kısa bir süre önce vizyona girdi.

Sinema izleyicilerinden oldukça güzel geri dönüşler alan Hep Yek 2 filmi kısa sürede gişede iyi bir hasılat elde etti. Haberimiz içeriğinde Hep Yek 2 Filmi Fragmanı Full Hd Tek Parça izleyebilir, filmin konusu, oyuncuları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Hep Yek 2 filmi fragmanı 720p 1080p mobil izle seçenekleri ile haber içeriğimizde bulabilirsiniz.

Hep Yek 2 Filmi ne zaman vizyona girecek | vizyon tarihi : 12 Ocak 2017

Yönetmeni : Orçun Benli

Oyuncu Kadrosu | Oyuncuları : Gökhan Yıkılkan, Gürkan Uygun, İnan Ulaş Torun

Hep Yek 2 Fragmanı

Hep Yek 2 Film Fragmanı

Hep Yek 2 Konusu :

Hep Yek 2 izle, serinin devam filmi olarak sinemalara gelen Hep Yek 2 film de Cevat, kendisine kazık atan Şahin’i affetmeyerek onu öldürür. Gürkan ve Altan ise kendilerini Cevat’ ın elinden kurtaramamışlardır. Tek bir şans yakayı kurtarmalarını sağlayabilecektir. Şahin’ in cesedini yok edebilirlerse Cevat onları affederek salacaktır. Tabi ki bu iş hiç de sandıkları kadar olmayacaktır. Bu sırada başlarına gelmeyen kalmaz. Sessizce cesetten kurtulmak zorunda olduklarının farkındalardır yoksa başları daha da büyük belaya girecektir. Tabi ki bunu yine başaramayarak herşeyi elleri yüzlerine bulaştırmaktan eksik kalmayacaklardır..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Hep Yek izle, Hep Yek Filmi Konusu Nedir, Hep Yek Filmi Oyuncuları | Oyuncu Kadrosu, Hep Yek Filmi Fragmanı Full Hd Tek Parça izle
Hep Yek

Hep Yek filmi izlemeden önce film ile ilgili detaylı ve geniş bilgi edinmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Haberimizde Hep Yek filmi

Kapat