Hekimoğlu 40. bölüm izle Full Fragmanı Tek Parça izle

77
Hekimoğlu 40. bölüm izle Full Fragmanı Tek Parça izle

Hekimoğlu 40. bölüm izle; dizi fragmanı, özeti, tanıtımı, yeni son bölüm Hekimoğlu 40. bölüm tek parça olarak full izle için tüm detaylar. Efe Erdem, savant sendromu olan tanınmış genç bir piyanisttir. Verdiği bir konser sırasında, beklenmedik bir kas spazmı yaşar ve hastaneye kaldırılır. Hekimoğlu 40. bölüm 9 Mart 2021 yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi.

Hekimoğlu Geçen Bölüm Özeti

Hekimoğlu 40. Bölümü izlemeye geçmeden önce geçen hafta ki bölümde neler oldu şöyle bir göz atacak olursak; Efe Erdem, savant sendromu olan tanınmış genç bir piyanisttir. Verdiği bir konser sırasında, beklenmedik bir kas spazmı yaşar ve hastaneye kaldırılır. Çocukken geçirdiği trafik kazası sonrası zihinsel engelli hale gelen ancak bununla birlikte müzikal bir deha geliştiren Efe, Hekimoğlu’nun hemen dikkatini çeker. Hekimoğlu’nun duruma el atmasıyla basit gibi gözüken vaka karmaşık bir hal alacaktır.

Zeynep, bulduğu bir uçak bileti rezervasyonu sayesinde Hekimoğlu’nun Ankara’ya gideceğini öğrenir. Bu sıra dışı seyahatin sebebini öğrenmeyi kafaya takan Zeynep, Emre’yi de peşinden sürükler. Başta Hekimoğlu’nun yeni bir işe başvurduğundan şüphelenseler de, İpek ve Orhan’ın da işin içine girmesiyle ortada düşündüklerinden çok daha ciddi bir durum olduğunu anlarlar. Tüm belirtiler, Hekimoğlu’nun beyin kanseri olduğu yönündedir.

Hekimoğlu 40. bölüm Fragmanı

Hekimoğlu dizi konusu

Ateş Hekimoğlu 40’lı yaşlarında başarılı bir doktordur. Tıp Fakültesi’nden yakın bir arkadaşı olan arkadaşı İpek’in yöneticilik yaptığı vakıf hastanesinde uzmanlık alanı olan Enfeksiyon Hastalıkları ve Nefroloji Uzmanı olarak çalışıyor. Hastalarla bire bir ilişki kurmadan hastalıklara odaklanarak değişimdir. Farklı kişiliği ile dikkat çeken Hekimoğlu karmaşık vakaların çözümün de oldukça başarılıdır. Karmaşık vakalar onun için çözülmeyi bekleyen heyecan verici ve kışkırtıcı bir bulmacadır.

Hekimoğlu tedavide tedavilerle itibarını her geçen gün artırırken, hastane yöneticisi İpek, hastane düzenine yetişemediği için uzun süredir zor durumda. İpek, Hekimoğlu’nun zor karakterini anlayan ve buna tahammül edebilen iki kişiden biridir. Hekimoğlu’nun lise ve üniversite arkadaşı Onkoloji Uzmanı Orhan’dır. Orhan, Hekimoğlu’nun tam tersi olsa da her zaman Ateş’in iç sesi ve vicdanıdır. İkisi birlikte mükemmel doktoru oluşturur. Bir tanesi zekasıyla hastalara sağduyuyla yaklaşıyor.

Hekimoğlu dizi oyuncuları kimdir?

Ateş Hekimoğlu – Timuçin Esen
Orhan Yavuz – Okan Yalabık
İpek Tekin – Ebru Özkan Saban
Mehmet Ali Çağlar – Kaan Yıldırım
Emre Acar – Aytaç Şaşmaz
Zeynep Can – Damla Colbay

Hekimoğlu 40. bölüm izle, Hekimoğlu 40. bölüm full izle, Hekimoğlu 40. bölüm tek parça izle, Hekimoğlu 40. bölüm ne zaman, Hekimoğlu 40. bölüm kıyafetleri, Hekimoğlu 9 Mart 2021, Hekimoğlu 40. bölüm ilk sahne, Hekimoğlu 40. bölüm ön izleme, Hekimoğlu dizisi Yeni Son Bölüm izle, Hekimoğlu 40. bölüm canlı izle, Hekimoğlu 40. bölüm kesintisiz izle, Hekimoğlu 40. bölüm 720p izle, Hekimoğlu 40. bölüm 1080p izle

Bir cevap yazın