Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz EDHO 185. Bölüm izle Full Fragmanı Tek Parça izle

96
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz EDHO 185. Bölüm izle Full Fragmanı Tek Parça izle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz EDHO 185. Bölüm izle; dizi fragmanı, özeti, tanıtımı, yeni son bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz EDHO 185. Bölüm tek parça olarak full izle için tüm detaylar. İlyas Çakırbeyli, abisi Hızır Çakırbeyli’den aldığ iznini harfiyen yerine getirmek için canla başla çalışır. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz EDHO 185. Bölüm 9 Mart 2021 yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz EDHO Geçen Bölüm Özeti

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz EDHO 185. Bölümü izlemeye geçmeden önce geçen hafta ki bölümde neler oldu şöyle bir göz atacak olursak; İlyas Çakırbeyli, abisi Hızır Çakırbeyli’den aldığ iznini harfiyen yerine getirmek için canla başla çalışır. Özcan’ın otelde kendisini ortadan kaldırmaya çalışmasının ardından planını kuran İlyas Çakırbeyli, İshak’ı pusuya düşürür.

İlyas Çakırbeyli abisi Hızır Çakırbeyli ve yeğeni Alpaslan Çakırbeyli’nin yokluğunu aratmaz. Bahar Sincanlı’nın yakın korumalığını yapan Orhan’ın ihanetini öğrenen ve bu bilgi sayesinde abisi Hızır Çakırbeyli ve Kimsesiz Doğan’ı kurtarmak için harekete geçen İlyas Çakırbeyli, bir yandan da akrabası Haşmet Façalılar’la hasımlık yapan İdris ve ailesiyle uğraşır.

İlyas Çakırbeyli, Tufan Reis’in de yardımıyla İdris ve ailesi üzerinde plan yapar. Atılan iftira yüzünden içeri giren Hızır Çakırbeyli, Tuncay ve Hamdi Korkmaz’ın kurduğu planı çözer. Suphi üzerinden Hızır Çakırbeyli ve Kimsesiz Doğan’ı ortadan kaldırmak isteyen Gece Kuşu ise kendi kazdığı kuyuya düşer.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz EDHO 185. Bölüm Fragmanı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz EDHO dizi konusu

Çakırbeyliler suç dünyasının ismi bilinen hatrı sayılır en büyük ailesidir. Bu dünyada ki güç savaşı artık dünya geneline yayılmış ve güçlü olan hakimiyeti ele geçirecektir. Avrupa’ nın en büyüğü olmak ve bu güç savaşlarında zirveye oturmak tam bir kurtlar sofrasın da kuzu olmak gibidir. Bu savaşın galibi kim olacak başa kim geçecektir.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz EDHO dizi oyuncuları kimdir?

Oktay Kaynarca
Sanem Çelik
Ali Sürmeli
Hüseyin Avni Danyal
Yunus Emre Yıldırımer
Ozan Akbaba
Sabina Toziya
Turgay Tanülkü

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz EDHO 185. Bölüm izle, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz EDHO 185. Bölüm full izle, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz EDHO 185. Bölüm tek parça izle, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz EDHO 185. Bölüm ne zaman, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz EDHO 185. Bölüm kıyafetleri, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 9 Mart 2021, EDHO 9 Mart 2021, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz EDHO 185. Bölüm ilk sahne, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz EDHO 185. Bölüm ön izleme, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz EDHO dizisi Yeni Son Bölüm izle, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz EDHO 185. Bölüm canlı izle, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz EDHO 185. Bölüm kesintisiz izle, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz EDHO 185. Bölüm 720p izle, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz EDHO 185. Bölüm 1080p izle

Bir cevap yazın