Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Cebimdeki Yabancı

Cebimdeki Yabancı filmi izlemeden önce film ile ilgili detaylı ve geniş bilgi edinmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Haberimizde Cebimdeki Yabancı filmi ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinema salonlarında gösterime girmeden önce hakkında oldukça olumlu dönüşler yapılan Cebimdeki Yabancı filmi kısa bir süre önce vizyona girdi.

Sinema izleyicilerinden oldukça güzel geri dönüşler alan Cebimdeki Yabancı filmi kısa sürede gişede iyi bir hasılat elde etti. Haberimiz içeriğinde Cebimdeki Yabancı Filmi Fragmanı Full Hd Tek Parça izleyebilir, filmin konusu, oyuncuları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Cebimdeki Yabancı filmi fragmanı 720p 1080p mobil izle seçenekleri ile haber içeriğimizde bulabilirsiniz.

Cebimdeki Yabancı Filmi ne zaman vizyona girecek | vizyon tarihi : 1 Şubat 2018

Yönetmeni : Serra Yılmaz

Oyuncu Kadrosu | Oyuncuları : Serkan Altunorak, Belçim Bilgin, Buğra Gülsoy

Cebimdeki Yabancı Fragmanı

Cebimdeki Yabancı Film Fragmanı

Cebimdeki Yabancı Konusu :

Cebimdeki Yabancı izle, enteresan bir bir arkadaş toplantısı, gizli saklı hiçbirşey kalmayacak herşey o masaya dökülecek ve sonuçlarına katlanılacak. Uzun süredir birbirlerini çok iyi tanıyon çok yakın dost olan yedi arkadaş, içtikleri su ayrı gitmeyen cinsten ama herşey göründüğü gibi olmayabilir. Bir gece yemek için toplandıklarında bir karar alarak hepsi cep telefonlarını masanın üzerine koyacaklardır ve kimin telefonu çalarsa herkesin duyacağı şekilde telefona cevap verilecektir. Bakalım adeta özel hayatın kara kutusu olan cep telefonları bizlere neler fısıldayacak. Gerçekten dürüst, birbirlerinden hiçbirşey saklamayan gerçek dostluk mu yoksa saman altından sular mı yürütülüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Can Dostlar 2020 Filmi izle, Can Dostlar Tek parça izle, Can Dostlar Full hd izle
Can Dostlar

Can Dostlar filmi izlemeden önce film ile ilgili detaylı ve geniş bilgi edinmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Haberimizde Can Dostlar filmi

Kapat