Çatı Katı Aşk 3. Bölüm Yeni | Son Fragmanı izle

20
Çatı Katı Aşk 3. Bölüm Yeni | Son Fragmanı izle

Son dönemde adından sıklıkla bahsettirmeyi başarmanın yanında kendine özgü bir izleyici kitlesine da sahip olan dizilerden Çatı Katı Aşk 3. Bölüm izlemek isteyen seyirciler dizinin yayın gününü beklemekteler. Dizide hangi gelişmeler yaşanacak öğrenmek isteyenler için dizinin bu bölüme ait fragmanını aşağıda sizlere sunmaktayız.

Çatı Katı Aşk 3. Bölüm Yeni | Son Fragmanı izle

https://youtu.be/2nSMItOLslk

Çatı Katı Aşk Dizisi Konusu :

Ayşen’e evliliğinin sahte olduğunu itiraf ettiği anda Gülriz’in mahalleye gelmesiyle zor durumda kalan Ateş mecburen evlilik oyununa devam eder. Ateş’in sözlerinin aksine davranması Ayşen’i Ateş’e inanmak konusunda büyük bir ikilemde bırakır. Yasemin’in maharetli elleriyle yaptığı kek Yılmaz ailesi tarafından çok beğenilir ama bu durum mutfağın gerçek sahibi olan Süheyla’nın savaş baltalarını çıkarmasına neden olur. Celal’in Yasemin’e mantıcı dükkanında iş teklif etmesiyle Demir ve Yasemin arasında süren çekişme daha da alevlenir.

Sürpriz evliliğin ardından Gülriz Yasemin’in ailesiyle tanışmak ister. Oynadıkları oyunda sürekli yakalanma tehlikesiyle karşı karşıya kalan ortaklar bu sefer de Gülriz tarafından zorlu bir sınava tabi tutulur. Acaba Yasemin ve Ateş kimseye yakalanmadan Çatı Katında yaşamaya devam edebilecek midir?

Çatı Katı Aşk Dizisi Oyuncuları :

Furkan Andıç, Ezgi Şenler, Yiğit Kirazcı ve Nilay Deniz

Bir cevap yazın