Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Bayrak 2

Bayrak 2 filmi izlemeden önce film ile ilgili detaylı ve geniş bilgi edinmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Haberimizde Bayrak 2 filmi ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinema salonlarında gösterime girmeden önce hakkında oldukça olumlu dönüşler yapılan Bayrak 2 filmi kısa bir süre önce vizyona girdi.

Sinema izleyicilerinden oldukça güzel geri dönüşler alan Bayrak 2 filmi kısa sürede gişede iyi bir hasılat elde etti. Haberimiz içeriğinde Bayrak 2 Filmi Fragmanı Full Hd Tek Parça izleyebilir, filmin konusu, oyuncuları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Bayrak 2 filmi fragmanı 720p 1080p mobil izle seçenekleri ile haber içeriğimizde bulabilirsiniz.

Bayrak 2 Filmin Yönetmeni: Serkan Tuğcu

Filmin Oyuncuları: Serkan Tuğcu, Tufan Gören, Mustafa Gültekin

Filmin Türü: Aksiyon, Gerilim

Filmin Vizyon Tarihi : 27 Aralık 2019

Filmin Süresi : 1 saat 45 dakika

Bayrak 2 Filmi konusu; Bayrak 2 izle, Dünyayı yönetmekte ve şekillendirmekte olan ailelerin peşine düşen Kurt, güç ve para hırsı nedeniyle konseye ihanet eder. Lord ile Kurt yakınlaşmıştır ve bu yakınlaşma Bayrak Konseyi için büyük bir tehlike arz etmektedir. Kurt, Lord’un yardıma ihtiyaç duyduğu bir zamanda onun yardımına koşar ve bu hareketi ile Lord’un güvenini kazanır ve masaya oturma hakkını elde eder. Demir ekibinden ayrılmıştır ve birim komutanları ile yoluna devam etmektedir Kurt’un evine giren Demir burada çok önemli bir belgeyi keşfeder ve bu belge sayesinde çok önemli bir tehlike erkenden engellenir.

Kurt için tüm olaylar gayet yerinde gitmektedir ta ki Derim ve arkadaşlarının beklenmedik hamlesi Kurt’u Lord’un gözünden düşürdüğü gibi bir de onu hedef haline getirecektir. Bayrak filminin devamı niteliğindeki Bayrak 2 filmi aksiyon ve macera kategorisinde sahip olduğu sahneler ile ilk filmde olduğu gibi izleyicilerin dikkatini çekmeyi başaracağa benzemektedir. 27 Aralık 2019 tarihinde sinema salonlarında gösterime giren film 1 saat 45 dakika süreye sahiptir.

Bayrak 2 Filmi, Bayrak 2 2019 Filmi izle, Bayrak 2 Tek parça izle, Bayrak 2 Full hd izle, Bayrak 2 Filmi konusu, Bayrak 2 Filmi oyuncuları, Bayrak 2 Filmi Yönetmeni

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Aslan Parçam izle | Aslan Parçam Filmi 2019 Full HD Tek Parça izle
Aslan Parçam

Aslan Parçam filmi izlemeden önce film ile ilgili detaylı ve geniş bilgi edinmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Haberimizde Aslan Parçam filmi

Kapat