Arıza 20. Bölüm izle Full Fragmanı 31 Ocak 2021 Tek Parça

44
Arıza 20. Bölüm izle Full Fragmanı 31 Ocak 2021 Tek Parça

Arıza 20. Bölüm izle; Fragmanı, Özeti, Tanıtımı, Arıza 20. Bölüm tek parça olarak full HD izle yeni bölüm neler oldu tıkla. Ali Rıza’nın İhtiyar’ın adamı Safir ile karşı karşıya geldiği gerilim dolu tanıtımda Halide’nin sorgudaki zor anları dikkat çekiyor. Arıza 20. Bölüm ekranlara geldi. Yeniden izlemek veya yeni bölümü kaçıranlar için Arıza 20. Bölüm tek parça internette yayınlandı.

Arıza Geçen Bölüm Tanıtım Özeti

Ali Rıza’nın İhtiyar’ın adamı Safir ile karşı karşıya geldiği gerilim dolu tanıtımda Halide’nin sorgudaki zor anları dikkat çekiyor. Safir, sevdikleriyle tehdit ettiği Ali Rıza’yı zor bir seçim yapmak zorunda bırakırken, Ali Rıza’nın ne yapacağı şimdiden büyük merakkonusu oluyor.

Ali Rıza ile Halide’nin baş başa tatile gittikleri tanıtımda ikili romantik dakikalar yaşıyor. Ali Rıza ve Burak’ın karşı karşıya olduğu anlar dikkat çekerken İhtiyar’ın sağ kolu Safir’in, Ali Rıza’ya vereceği görev merak konusu oluyor. Muzaffer ve Rukiye Hanım arasındaki gizli gerçeğin ne olduğu akıllarda soru işareti bırakırken, aksiyon dolu sahnelerin nefes keseceği bölüm heyecanla bekleniyor.

Arıza 20. Bölüm Fragmanı

Arıza 20. Bölüm izle; Fragmanı, Özeti, Tanıtımı, Arıza 31 Ocak 2021

Arıza dizi oyuncuları kimdir?

Tolga Sarıtaş (Ali Rıza Altay)
Ayça Ayşin Turan (Halide Gürkan)
Ahmet Mümtaz Taylan (Haşmet Gürkan)
Olgun Toker (Burak Ersoylu)
Levent Can (Fuat Ersoylu)
Murat Daltaban (Muzaffer Cura)
Dilara Aksüyek (Füsun Yılmaz)

Arıza 20. Bölüm izle, Arıza 20. Bölüm full izle, Arıza 20. Bölüm tek parça izle, Arıza 20. Bölüm ne zaman, Arıza 20. Bölüm kıyafetleri, Arıza 20. Bölüm ilk sahne, Arıza 20. Bölüm ön izleme, Arıza dizisi Yeni Son Bölüm izle, Arıza Dizisi 31 Ocak 2021, Arıza 20. Bölüm canlı izle, Arıza 20. Bölüm kesintisiz izle, Arıza 20. Bölüm 720p izle, Arıza 20. Bölüm 1080p izle

Bir cevap yazın