Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Alita Savaş Meleği – Alita Battle Angel

Alita Savaş Meleği – Alita Battle Angel filmi izlemeden önce film ile ilgili detaylı ve geniş bilgi edinmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Haberimizde Alita Savaş Meleği – Alita Battle Angel filmi ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinema salonlarında gösterime girmeden önce hakkında oldukça olumlu dönüşler yapılan Alita Savaş Meleği – Alita Battle Angel filmi kısa bir süre önce vizyona girdi. Sinema izleyicilerinden oldukça güzel geri dönüşler alan Alita Savaş Meleği – Alita Battle Angel filmi kısa sürede gişede iyi bir hasılat elde etti. Haberimiz içeriğinde Alita Savaş Meleği – Alita Battle Angel Filmi Fragmanı Full Hd Tek Parça Türkçe Dublaj Altyazılı izleyebilir, filmin konusu, oyuncuları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Alita Savaş Meleği – Alita Battle Angel filmi fragmanı 720p 1080p mobil izle seçenekleri ile haber içeriğimizde bulabilirsiniz.

Alita Savaş Meleği – Alita Battle Angel Filmin Yönetmeni: Robert Rodriguez

Filmin Oyuncuları: Rosa Salazar, Christoph Waltz, Jennifer Connelly

Filmin Türü: Aksiyon, Bilimkurgu

Filmin Vizyon Tarihi : 14 Şubat 2019

Filmin Süresi : 2 saat 2 dakika

Alita Savaş Meleği – Alita Battle Angel Filmi konusu; Alita Savaş Meleği – Alita Battle Angel izle, Alita, cyborg görünümüne sahip olan genç bir kadındır. Günün birinde kendini hiç bilmediği bir gelecekte bulur. Buraya nasıl geldiğini, kim olduğunu ve nereden geldiğini hatırlamamaktadır. Ido, merhametli bir doktordur ve bu genç kadını yanına alır. Alita bu dünyaya alışmaya çalışırken Doktor Ido’da onu esrarengiz geçmişinin izlerinden korumaya çalışır. Alita, Hugo adında yeni bir arkadaş ta edinmiştir. Hugo, Alita’nın kim olduğunu, geçmişini hatırlaması için ona yardımcı olmaya çalışır. Bu esnada yaşamakta oldukları şehir tehlikeli ve ahlaki değerlerden uzak kişiler tarafından yönetilmektedir ve Alita’nın peşine düşerler.

Alita, daha önce kimsenin sahip olmadığı bir dövüş gücüne sahip olduğunu fark eder. Bu arada da geçmişi ile ilgili bazı ipuçlarına ulaşır. Alita kendisini bir anda çok tehlikeli kişiler ile karşı karşıya bulur. Kendini ailesini ve yaşamakta olduğu dünyanın ayakta kalması ancak onun sayesinde mümkün olacaktır. Aksiyon ve Bilimkurgu türünde bir yapım olan film Şubat 2019 da izleyiciler ile buluşmuştur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Downton Abbey izle | Downton Abbey Filmi 2019 Full HD Tek Parça izle
Downton Abbey

Downton Abbey filmi izlemeden önce film ile ilgili detaylı ve geniş bilgi edinmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Haberimizde Downton Abbey filmi

Kapat